o EXIM holding

o nás

EXIM holding  V roce 2011 se EXIM tours Czech Republic a.s., EXIM tours Poland s.a., Kartago tours Slovakia a.s. a Kartago tours Hungary Ztr. staly součástí EXIM Holding a.s., a tak i největším středoevropským uskupením v oboru cestovního ruchu. Počínaje rokem 2012 je EXIM Holding součástí divize DER Touristik Köln, působícího na trzích západní Evropy, jež je turistickou divizí německé REWE Group. Rok 2012 byl pro DER Touristik historicky nejúspěšnějším rokem, s obratem 4,7 miliard eur a více než 6 miliony zákazníků.

  Součástí DER Touristik jsou mimo skupiny EXIM Holding cestovní kanceláře jako je ITS, DERTOUR, Jahn Reisen či Tjaereborg v Německu, nebo ITS Billa Reisen v Rakousku a mnoho dalších. Červené logo DER Touristik, zaštiťující EXIM Holding, se stalo symbolem skupiny a zajišťuje jí celosvětovou podporu propagací v letištních terminálech, u partnerů v dovolenkových destinacích, ve všech katalozích i dokumentech.

  Skupina EXIM Holding a.s. se stala jednou ze značek začleněných pod DER Touristik Köln. DER Touristik navazuje na úspěch REWE Group, jejíž druhá, obchodní divize, do které patří značky REWE a Penny, se řadí mezi 20 největších německých společností. Tímto strategickým partnerstvím přináší na trh České republiky zcela nové možnosti v cestování, nové destinace, novou kvalitu a rozmanitost služeb.
 

 
partneři   |   mapa webu